SWF file not found. Please check the path.

Warsztaty polonistyczne dla polskich uczniów

Szanowni Państwo,
 
    Wydział Slawistyki Uniwersytetu w Sheffield organizuje popołudniowe warsztaty dla młodzieży w wieku 16-18 lat. Nasza oferta skierowana jest do młodych ludzi, których pierwszym językiem jest polski, a którzy chcieliby kontynuować naukę na uczelni wyższej.

Od przyszłego roku w Sheffield będzie istniała możliwość  studiowania języka polskiego pod kątem uzyskania uprawnień do bycia tłumaczem i specjalistą w dziedzinie języka polskiego i literatury. Ta propozycja skierowana jest przede wszystkim do młodzieży ze znajomością polskiego, po to, by mogła ona zacząć profesjonalne studia filologiczne.
 
Dr Dagmar Divjak (Dziekan Wydziału Slawistyki) i Anna Socha-Michalik (Lektor języka polskiego) pragną zaprosić wszystkich zainteresowanych na Wydział Slawistyki w dniu 2 kwietnia 2014 roku, w godzinach 12.00- 16.00.
Na program dnia składały się będą:
- wycieczka po kampusie uniwersyteckim
- spotkanie z tutorem zajmującym się rekrutacją [który będzie wyjaśniał kryteria przyjęć na studia]
- warsztaty języka polskiego [" Jak zrozumieć zasady języka, aby móc w nim/z nim pracować"]
- możliwość uczestniczenia w wykładzie z literatury dla studentów drugiego roku
 
Młodzież będzie miała również szansę dowiedzieć się, w jakich kombinacjach można studiować język polski w Sheffield, tj. jakie dodatkowe języki można połączyć z polskim. Uczestnicy będą również mogli porozmawiać z tegorocznymi studentami języka polskiego.
 
Udział w warsztatach jest *bezpłatny*, jednak konieczna jest wcześniejsza rejestracja.
 
W celu uzyskania dodatkowych informacji, jak również w celu dokonania rejestracji uczestników proszę o email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 
Więcej informacji na temat Wydziału Slawistyki Uniwersytetu w Sheffield mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: TUTAJ
 
Mamy nadzieję, iż nasze warsztaty wzbudzą zainteresowanie Państwa podopiecznych.
 
Z wyrazami szacunku,

Copyright © 2008-2017 Polacy w Cumbrii. Wszelkie prawa zastrzeżone.