SWF file not found. Please check the path.

Zumba

Tajemnicą Zumby jest to, że pozwala uwolnić energie, rozładować stres i napięcie, a zarazem poprawia kondycje i pozwala ... SCHUDNĄĆ !
Zumba oznacza szybki ruch i przyjemność. Opiera się głównie na aerobiku, który został wzbogacony gorącymi latynoamerykańskimi rytmami. Energię, która jej towarzyszy, z łatwością odnajdziemy we wszystkich wykonywanych ćwiczeniach. - Zumba łączy w sobie także różne rodzaje tańca takie jak marenge, salsa, cumbia, reggeton, flamenco, samba i taniec brzucha. Dzięki takiemu połączeniu staje się ona idealną alternatywą dla tradycyjnego aerobiku, który dla wielu osób wydaje się mało atrakcyjny, lub po prostu trudny.

Wiem, że wśród Nas  - Polek wciąż są Panie, które nie czuja sie zbyt komfortowo, bądź nie lubią chodzić  do  centrów sportowych, siłowni itp. Zwykle bariera jest znajomość j. angielskiego, tudzież brak znajomych. Dlatego serdecznie ZAPRASZAM !!!!  Drogie Panie, jeśli chcecie dołączyć do wspólnej zabawy, poznać nowych ludzi, spędzić milo czas, a przy tym spalić kalorie  to przyjdźcie na moje zajęcia z ZUMBY.

 

Poniedziałek  19.00 - 20.00 - The New Waterton Hall, Carlisle (sala obok kościoła gdzie są polskie Msze Św.)
Piątek 18.30 - 19.30 - Eden Rural Foyer, Penrith

 

Więcej informacji na stronie FB: KLIKNIJ TU lub telefonicznie 07718281930 Emilka.

Copyright © 2008-2017 Polacy w Cumbrii. Wszelkie prawa zastrzeżone.