16.2 C
Cumberland
wtorek, 29 września, 2020

Witamy wszystkich serdecznie!

Strona Cumbria.pl to oficjalny i największy serwis polonijny dla Polaków zamieszkujących hrabstwo Cumbria w Wielkiej Brytanii. Działamy od 2008 roku i naszą misją jest dotarcie do jak największej liczby Polaków w celu przekazania im informacji regionalnych i krajowych. Zapraszamy Cię do regularnych odwiedzin naszego serwisu w celu bycia na bieżąco ze wszystkimi nowinkami! W tym celu zachęcamy do polubienia naszej oficjalnej strony na facebooku, lub zapisania się do mailowego newslettera!

Skontaktuj się z nami!

Cumbria.pl – oficjalny serwis informacyjny lokalnej Polonii!
https://cumbria.pl

Redaktor naczelny: +44 7821519139
Administrator:  +44 7874641768
Email: admin@cumbria.pl

O nas

Redakcja Cumbria.pl to ludzie, którzy są zaangażowani lokalnie, społecznie i których celem jest pogłębianie integracji międzynarodowej, promocja polskości na obczyźnie, oraz dostarczanie najnowszych informacji regionalnych oraz krajowych w języku ojczystym.

Wyślij nam wiadomość!

Prosimy mieć na uwadze, że w przypadku odmowy udzielenia takiej zgody, wiadomość nie może zostać wysłana z powodów prawnych. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że Państwa dane NIE SĄ przez nas udostępniane w żaden sposób dalej. Jest to wymóg najnowszych przepisów prawnych Unii Europejskiej.

Z OSTATNIEJ CHWILI!

Czy pomożesz Mateuszowi z Carlisle?

0
Cierpię na wielopoziomowe zaburzenia mowy, które obejmują trudności w wysławianiu się, wady wymowy, używanie niewłaściwych słów, przestawianiem i zastępowaniem głosek, a więc związane z...
- Advertisement -
Dołącz do nas na Facebooku